ViggoSlots Казино Во Живо Преглед - Affiliate Program

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
БонусДо 1000 €
Повлекувања без облог!
Игри со голема колекција
Услуга за корисници 24/7
Нови и најнови игри
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања без облог!
Игри со голема колекција
Услуга за корисници 24/7
Нови и најнови игри
ViggoSlots
До 1000 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

Филијалата на програмата ќе му овозможи на секој да заработи пари со упатување на играчи во казиното Viggoslots користејќи ја нивната веб-страница или социјалните медиуми.

За да станат партнер, корисниците треба да се регистрираат користејќи го формуларот за регистрација што може да се најде на веб-страницата.

Откако апликацијата ќе биде одобрена, корисниците ќе добијат е-пошта за добредојде со нивните детали за најавување. Она што треба да направите е да се најавите и да изберете врска или банер за објавување и да започнете да заработувате.

Стапка на придружна комисија

Стапка на придружна комисија

Казиното Viggoslots нуди високо конкурентни стапки на провизии кои започнуваат со минимум 25% учество на приходите и ќе се зголеми во зависност од перформансите.

Што е придружна програма Viggoslots Casino?

Придружната програма на Viggoslots Casino се нарекува Виго Партнери.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот