Преглед на игри со дилер во живо ViggoSlots - Promotions & Offers

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
БонусБонус за добредојде до 1.000 € + 170 бесплатни вртења
Повлекувања без облог!
Игри со голема колекција
Услуга за корисници 24/7
Нови и најнови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања без облог!
Игри со голема колекција
Услуга за корисници 24/7
Нови и најнови игри
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Најдобар начин да ги задржите играчите секогаш заинтересирани и исто така да привлечете нови клиенти е да понудите различни бонуси. Мора да признаеме дека Viggoslots казиното се истакнува во овој оддел. Играчите можат да ги искористат предностите на дарежливиот бонус за добредојде првиот пат кога ќе депонираат на нивната новосоздадена сметка, а подоцна можат да учествуваат во различни промоции што се достапни во казиното.

Ноември CashDay

Играчите можат да се натпреваруваат за неверојатен награден фонд од $70.000 овој ноември. Има вкупно 350 награди и за да учествуваат, играчите треба да играат една од следниве игри: Book del Sol: Multiplier, Book of Gold: Multichance, Buffalo Power: Hold and Win, Burning Wins: класични 5 линии, Diamond Fortunator: Hold и победи, Жешки монети: Држи и победи, Царски плодови: 5 линии, монети на Џокер: Држи и победи, Легенда за Клеопатра Мегавејс™, Лавови скапоцени камења: Држи и победи, Злато Луксор: Држи и победи, Ултра среќа: Држи и победи, Pirate Sharky, Royal Coins: Hold and Win, Royal Coins 2: Hold and Win, Ruby Hit: Hold and Win, Sevens&Fruits: 20 Lines и Solar Queen.

За да се квалификуваат за оваа понуда, играчите треба да стават облози со вистински пари од минимум 0,20 $. Играчите ќе добијат 10 поени за секој освоен $1, а сите резултати ќе бидат прикажани на таблата на водачи. Наградите функционираат на следниов начин:

 • Првата позиција ќе освои $10.000
 • Втората позиција ќе освои $5.000
 • Третата позиција ќе освои $3.000
 • 4-та – 10-та позиција ќе освои 1.000 долари
 • 11-та до 25-та позиција ќе освои 500 долари
 • Позицијата од 26 до 50 ќе освои 400 долари
 • 51-та до 100-тата позиција ќе освои 200 долари
 • 101-та - 200-тата позиција ќе освои 100 долари
 • 201-та - 350-та позиција ќе освои 50 долари

Потрагата по среќа

Играњето игри на Yggdrasil може да предизвика случајни мистериозни награди во вкупна вредност од 50.000 УСД. Игрите што учествуваат ги вклучуваат Valley of the Gods, Calavera Crush, Hades Gigablox, Vikings go to Valhalla, Pumpkin Smash и Florageddon, а се што треба да направат играчите е да кликнат на „Приклучи се сега“ и да активираат случајни награди на нивното патување до Крајното богатство. . Не треба да се каже дека колку повеќе се игра. Толку повеќе шанси ќе имаат да добијат парични награди.

Игра на месецот

Секој месец на 20-ти, сите членови на VIggoslots ќе добиваат бесплатни вртења на избраната игра на месецот. Во моментот на пишување на овој преглед, играта на месецот е Dazzle Me Megaways. Играчите ќе собираат бесплатни вртења во текот на целиот месец и им се делат со нивните депозити за претходниот месец.

 • Играчите кои направиле депозит кој е помал од 100 долари во последните 30 дена ќе добијат 10 бесплатни вртења.
 • Играчите кои депонирале $100 и $500 во последните 30 дена ќе добијат 50 бесплатни вртења.
 • Играчите кои направиле депозит кој е повеќе од 500 долари во последните 30 дена ќе добијат 100 бесплатни вртења.

Бонус за добредојде

Играчите можат да бараат бонус за добредојде кога ќе се регистрираат за сметка и ќе го направат својот прв депозит. Понудата за добредојде се пренесува преку првите три депозити што играчот ги прави на следниов начин:

 • Првиот пат кога играчот ќе направи депозит, ќе добие 100% депозит за совпаѓање до 400 УСД. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и нема барања за обложување за оваа понуда. Згора на тоа играчите ќе добијат 70 бесплатни вртења на Starburst.
 • Вториот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 100% депозит за совпаѓање до $300. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и нема барања за обложување за оваа понуда. Згора на тоа играчите ќе добијат 50 бесплатни вртења на Starburst.
 • Третиот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 100% депозит за совпаѓање до $300. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и нема барања за обложување за оваа понуда. Згора на тоа играчите ќе добијат 50 бесплатни вртења на Starburst.

Сите бонуси и бесплатни вртења во Viggoslots Casino се ослободени од барања за обложување, што значи дека играчите можат да ги повлечат сите добивки. Играчите кои не можат да играат игри на Netent, ќе добијат бесплатни вртења на Money Train.

Viggoslots Cashback

Секој петок играчите ќе добиваат пари на своите сметки. Играчите можат да се повлечат или да играат со парите, без никакви барања за обложување и ограничувања. Износот што ќе го добијат играчите ќе зависи од сумата што ја депонирале претходната недела.

Понеделнички готовински врти

Секој понеделник играчите имаат шанса за навистина голема победа. Казиното Viggoslots започнува секоја недела со вртења во готовина, каде што сите играчи ќе добиваат бесплатни вртења целосно без барања за обложување. Сè што треба да направат играчите е да направат депозит од најмалку $20 во текот на претходната недела, за да можат да добијат бесплатни вртења следниот понеделник.

Издание 2022 на Drops&Wins

Прагматичното играње постојано додава нови функции на промоцијата Drops&Wins. Има дневни Наградни капки и неделни турнири на нови игри. За да учествуваат, играчите треба да ги играат избраните игри, а 1.000.000 долари ќе бидат дистрибуирани во текот на годината во 10 фази.

Играчите треба да кликнат на копчето „Приклучи се сега“ за да учествуваат во промоцијата, а во играта ќе има табла на водачи во живо. Сите важни информации се вклучени до секоја избрана игра.

Viggoslots ВИП

Откако членовите ќе станат дел од Viggoslots VIP, тие можат да се радуваат на топла и жива весела атмосфера. Членовите на ВИП ќе имаат корист од дополнителни услуги како што се брзи плаќања и подобри услови за бонус.

Ексклузивен ВИП салон ★

Ова е првото ниво на кое играчите стануваат дел кога ќе се приклучат на казиното. Тие можат да бараат 100% бонус за натпревар до 500 долари во текот на првата недела. Некои специјални бонуси и награди се направени по нарачка, а згора на тоа, играчите можат да го прослават својот роденден со казиното и да го отпакуваат својот ВИП подарок.

Ексклузивен ВИП салон ★★

Ова е второто ниво каде играчите ќе добијат личен бесплатен паричен подарок и ќе уживаат во бонус од 100% натпревар до 500 долари што може да се бара двапати во текот на нивната прва недела. Играчите ќе уживаат во приоритетна услуга и побрз и подобар контакт. Има и специјални бонуси и награди по нарачка и ВИП подарок за нивниот роденден.

Ексклузивен ВИП салон ★★★

Ова е трето ниво каде играчите ќе добиваат личен бесплатен паричен подарок и 25% бонус за натпревар до 250 долари еднаш дневно во текот на првата недела. Членовите ќе ги добијат своите ВИП агенти специјално обучени да одговорат на секое прашање. Максималниот облог додека играте со бонус се зголемува од $4 на $8, што ќе донесе поголеми и подобри победи за играчите. Играчите исто така ќе добијат специјални бонуси и награди прилагодени само за нив, а исто така ќе добијат и посебен роденденски подарок за да го прослават нивниот посебен ден.

Ексклузивен ВИП салон ★★★★

Ова е четврто ниво на ВИП каде играчите можат да ги надградат сите свои услуги. Играчите ќе бидат информирани во живо за најдобрите достапни понуди.

Ексклузивен VIP Lounge DELUXE ★★★★★

Ова е последното ВИП ниво во казиното Viggoslots каде што го добиваат својот ВИП менаџер на сметки и целосен пристап до приоритетната линија за неограничени експресни повлекувања. Тие исто така ќе добијат понуди по мерка прилагодени на нивниот вкус што е одличен додаток.

Правила и услови ВИП салон

Поволностите за ВИП се активираат истиот ден кога ќе се изврши надградбата на ВИП статусот. Максималниот рок за барање награди е 7 дена. Играчите имаат право на само еден поврат на готовина за лојалност по сметка.

Играчите ќе добиваат дневни и неделни бонуси откако ќе направат депозит, а добрата вест е дека нема барања за обложување на бонусот за лојалност. Бонусот мора да се побара во рок од 7 дена. ВИП бесплатните вртења од ВИП пакетот доаѓаат без барања за обложување, а максималната наплата ќе зависи од нивото на ВИП на кое е играчот.

Роденденските подароци се достапни 7 дена по точниот ден на раѓање.