Преглед на игри со дилер во живо ZulaBet

ZulaBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
БонусБонус $500 + 200 бесплатни вртења
96% исплати
Бонус понуди
Пријателски на мобилен телефон
Поддржано
Потврдено
Безбедно
96% исплати
Бонус понуди
Пријателски на мобилен телефон
ZulaBet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Врз основа на земјата на живеење на играчот, постојат неколку ZulaBet бонуси, бесплатни вртења и други достапни промоции. Новите играчи во казиното во живо на ZulaBet ќе можат да ги искористат предностите на бонус за добредојде, со следните понуди достапни за нив:

 • Бонус за добредојде: 100% до $750 + 200 BS
 • Поврат на готовина во живо: 20% до 300 УСД во живо

Условите за обложување во казиното во живо на ZulaBet се 35 пати повеќе од почетната сума на добиениот депозит и бонус.

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
Games

Games

Казиното во живо ZulaBet има над 40+ маси со дилери во живо понудени од реномирани имиња. Блек џек во живо, рулет во живо, бакара во живо, покер во живо и многу повеќе игри во живо Се достапни.

Игрите во живо се пренесуваат од професионално студио со високо квалификувани дилери. Постојат живи табели за сите играчи со минимални ограничувања и ВИП табели.

Рулет во живо

 • Брзински рулет
 • Мега рулет
 • Клуб Ројал рулет
 • Swintt во живо рулет
 • Рулет лоби

Блек Џек во живо

 • Блек Џек Азур
 • Блек Џек лоби
 • Блек Џек Азур Б

Бакара во живо

 • Тигар бонус Baccarat
 • Бакара лоби
 • Swintt живо Baccarat
+30
+28
Затвори

Software

Платформата Zulabet содржи игри од 21 различна компанија за игри. Има повеќе од доволно игри за да се оди наоколу, а има и различни верзии на казино игри во живо достапни и за ниски и за високи ролери. Значи, ако сакате да играте казино игри во реално време со дилер во живо, казиното Zulabet ги нуди сите. Следниве компании обезбедуваат софтвер за казино игри во живо:

 • Прагматична игра
 • Свинт
 • Еволуција
Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, ZulaBet нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како Visa, MasterCard, Neteller , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, ZulaBet е вашиот врвен избор.

Deposits

ZulaBet знае дека на играчите кои сакаат да имаат непречено и непроблематична играње искуство им требаат практични и доверливи методи за депонирање. Затоа ZulaBet нуди добро познати и сигурни опции за депозит што се прифатени во повеќето окрузи. На играчите им се достапни повеќе избори, вклучително и Visa, MasterCard, Neteller , меѓу другите. Без разлика дали сте постоечки играч кој се враќа да игра или нов што се придружува за прв пат, можете да зависите од ZulaBet за брзо и безбедно ракување со вашите депозити.

Withdrawals

ZulaBet им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+139
+137
Затвори

Валути

ЕвраEUR
+3
+1
Затвори

Languages

Одличен интернационалец онлајн казино во живо треба да вклучи повеќејазична веб-локација за да ги прими играчите ширум светот. ZulaBet е повеќејазично казино кое нуди различни платформи. Оваа платформа за казино во живо го поддржува следново јазици:

 • англиски англиски
 • руски
 • руски
 • германски
 • Полски и многу други.
+2
+0
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај ZulaBet . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, ZulaBet се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

ZulaBet е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Казиното во живо ZulaBet е основано во 2019 година како ново онлајн казино во рамките на сајтовите за игри на Tranello Group. ZulaBet, лиценциран и надгледуван од владата на Курасао, нуди низа причини за играчите да си ја пробаат среќата овде, вклучувајќи звучна библиотека за игри и избор на бонуси и промоции.

Самата страница има модерен интерфејс совршено дизајниран за употреба на различни десктоп и мобилни уреди. Сајтот на ZulaBet Live Casino дава лесен систем за навигација со извонредна класификација на игри по вид и провајдер и други вредни филтри, и покрај тоа што користи релативно основен пристап.

Зошто да играте во казиното во живо на ZulaBet

Дизајнот на казиното во живо ZulaBet е скромен и суштински, фокусирајќи го целиот акцент на содржината на играта. Нема необичности или трикови кои ќе ви го одвлечат вниманието од забавните игри.

Казиното исто така ги одржува работите едноставни кога станува збор за контролната табла на вашата сметка. Можете да ја следите вашата активност, да следите обложување на бонуси, да воспоставите ограничувања на сметката и да правите повеќе овде. Казиното во живо ZulaBet е отворена платформа за коцкање која ве става да управувате со вашето искуство.

Казиното ZulaBet овозможува широк избор на банкарски методи, вклучувајќи ги сите најглавни и некои единствени. Генерално, гејмерите би требало да имаат мали потешкотии да ги финансираат своите сметки или да ги повлечат своите добивки. Е-пошта, разговор во живо и телефонска поддршка се достапни 24/7.

За казиното во живо на ZulaBet

Казиното во живо ZulaBet дебитираше во 2019 година како најнов додаток на добро познатата Tranello Group на сајтови за коцкање. ZulaBet, лиценциран и надгледуван од Владата на Курасао, нуди низа причини за играчите да си ја пробаат среќата овде, почнувајќи од робусна библиотека за игри до избор на бонуси и промоции.

За искуство во стилот на Лас Вегас, одете во делот Казино во живо, кој има свој посветен простор на врвот на страницата по Виртуелни. Операторот нуди над 40+ игри со дилери во живо, од кои сите се потврдени дека се фер.

Кратки факти

Година на основање: 2019

Account

Регистрирањето за сметка со ZulaBet отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди ZulaBet и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Казиното во живо ZulaBet има добро заоблен систем за грижа за клиентите, со три различни методи за контакт со казиното.

 • Телефон
 • Разговор во живо
 • е-пошта

Ако имате итно барање или барање, телефонската услуга на ZulaBet има многу специјализирани линии со кои можете да контактирате помеѓу 10:00 и 20:00 GMT+3 во работните денови. Ако контактирањето не е опција, можете да ја користите нивната услуга за разговор во живо, која е отворена 24 часа на ден, седум дена во неделата. Конечно, ако вашето барање не е итно, можете да го испратите до нивниот персонал преку е-пошта, и тие ќе реагираат во рок од 45 минути.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со ZulaBet за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. ZulaBet често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. ZulaBet обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на ZulaBet во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на ZulaBet . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките ZulaBet се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

Live Casino

Live Casino

Зошто вреди да се игра во казиното Zulabet Live

Играчите можат да уживаат во широк спектар на казино игри на веб-страницата, кои се фер. Понатаму, казиното соработува со неколку софтверски компании за да имате пристап до широк асортиман на игри.

Бидејќи пакетот за добредојде на платформата е одличен, ќе уживате во него. Треба да се додадат повеќе игри во делот за казино во живо.

Друга предност на казиното Zulabet е тоа што нуди различни начини на плаќање.

Нам ни се допаѓа тоа што ги задоволува сите типови играчи, и во текот на нашиот преглед на казиното ZulaBet, откривме дека е едношалтерски систем за сите ваши потреби за игри.

Регистрирајте се на ZulaBet денес за да го добиете вашиот бонус за добредојде

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher