Преглед на игри со дилер во живо EvoSpin

EvoSpinResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
БонусБонус $300 + 100 бесплатни вртења
ВИП програма
Џекпот игри
Турнири
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП програма
Џекпот игри
Турнири
EvoSpin is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Како и другите врвни онлајн казина, Evospin нуди многубројни бонуси и промоции. Овие понуди им помагаат на играчите да го прошират својот фонд и да уживаат во подобра средина за игри. За жал, игрите со дилери во живо не придонесуваат за барањата за обложување на достапните бонуси за казино. Сепак, играчите можат да учествуваат на турнирот во казино во живо и да имаат шанса да заработат 5.000 долари.

Депозит бонусДепозит бонус
Games

Games

EvoSpin Casino се гордее со богат избор на игри во казино во живо напојувано од водечки провајдери на софтвер. Таа има за цел да им даде на играчите на казино во живо чувство на казината во Лас Вегас и Макао. Домаќини на игрите се вистински човечки крупиери со достапни функции за страничен разговор. Лобито на казиното во живо е диверзифицирано за да ги прими сите играчи, вклучително и високите ролки.

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо има една од најголемите колекции на игри со дилери во живо во казина. Во него се сместени различни варијации на блек џек игри од различни провајдери на софтвер. Основните правила се слични на посебните правила поставени за напредни облози. Некои од врвните табели за блек џек вклучуваат:

 • Сите облози Блек Џек
 • Класичен брзина Блек Џек
 • Блек Џек Предавање
 • 21 Брн Блек Џек
 • Супер 7 Блек Џек

Рулет во живо

Рулетот во живо нуди возбудливо и примамливо искуство со игри со целиот адреналин што се ослободува со секое вртење на тркалото на рулетот. Играчите предвидуваат каде ќе се смести топката од рулет откако дилерот ќе го заврти тркалото. Влезете во акција веднаш со овие наслови:

 • Американски рулет
 • Европски рулет
 • Рулет за зумирање
 • Рулет Кралска
 • 24/7 рулет во живо

Видео покер

Видео покер е популарна колекција на игри меѓу казина во живо. Тој нуди уникатно и возбудливо искуство со игри. Сепак, играчот мора да развие добра стратегија и да игра против вистинските играчи со соодветни карти за да остане профитабилен. Тие вклучуваат:

 • Карибите Студ покер
 • Triple Edge покер
 • Американско злато за покер
 • Казино ХолдЕм
 • Тексас ХолдЕм

Други игри во живо

Казиното EvoSpin не е ограничено на варијации на блек џек, рулет и видео покер; играчите можат да истражуваат и други игри со дилер во живо. Овие игри вклучуваат бакара, емисии на игри и специјални игри. Тие имаат уникатни правила и игра. Некои други достапни игри со дилери во живо вклучуваат:

 • Молња коцки
 • Змеј тигар
 • Во живо Hi-Lo
 • Сик Бо Делукс
 • Лудо време
+25
+23
Затвори

Software

Иако платформата EvoSpin се напојува со SoftSwiss, во неа се сместени игри со дилери во живо од други провајдери на софтвер. SoftSwiss е водечки снабдувач на iGaming и добитник на награди за Најдобар онлајн провајдер на казино за 2022 година во Балтичките и Нордиските награди за игри 2022 година. EvoSpin пренесува игри со дилери во живо од различни студиа за игри.

Сите игри се хостирани од вистински крупиери кои се шармантни и професионални. Тие се пренесуваат во реално време. Преку функциите за страничен разговор, играчите и дилерите во живо доаѓаат до страничен разговор со другите играчи и дилерите во живо. Студијата за игри имаат модерно осветлување и висококвалитетни камери. Казино игрите во живо се напојуваат од:

 • Еволуција
 • Автентични игри
 • Playtech
 • Прагматична игра
Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, EvoSpin нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како Neteller , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, EvoSpin е вашиот врвен избор.

Deposits

Казиното EvoSpin поддржува многубројни глобално прифатени начини на плаќање. Играчите уживаат во бесплатни депозити и повлекувања. Минималниот депозит е 20 долари, додека минималното повлекување е 30 долари. Повлекувањата се обработуваат различно во зависност од претпочитаната банкарска опција. Лимитот за повлекување е 5.000 долари дневно. Некои од популарните начини на плаќање вклучуваат:

 • Visa/MasterCard
 • Доверливо
 • Yandex
 • Банкарски трансфер
 • Скрил
NetellerNeteller
+4
+2
Затвори

Withdrawals

EvoSpin им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+94
+92
Затвори

Languages

EvoSpin Casino е меѓународно казино со значителен удел на пазарот. Повеќето од поддржаните јазици најчесто се зборуваат меѓу играчите. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу јазиците користејќи ја иконата за знамето на земјата на долниот лев агол. Некои од поддржаните јазици вклучуваат:

 • Англиски
 • француски
 • германски
 • руски
 • италијански
ПортугалскиPT
+11
+9
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај EvoSpin . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, EvoSpin се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

EvoSpin е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

EvoSpin е меѓународно казино лансирано во 2021 година. Целосно е во сопственост и управувано од N1 Interactive Limited, реномиран оператор на казино. Казиното EvoSpin изгради солидна репутација врз основа на силна лиценца за игри и одлична колекција на игри. Тој е лиценциран и регулиран од страна на Органот за игри на среќа на Малта. EvoSpin Casino е уште еден додаток на групата интернет казина во сопственост и управувани од N1 Interactive Limited. Лансиран е во 2021 година, а лиценциран и регулиран е од Органот за игри на среќа на Малта. EvoSpin Casino нуди одлична колекција на казино игри. Нејзиниот избор на игри со дилери во живо е многу уникатен. Се напојува од врвни провајдери на софтвер, како што се Evolution и Pragmatic Play.

Онлајн казиното може да биде оценето во зависност од бројни фактори како што се лиценцата, лобито за игра, опциите за плаќање итн. EvoSpin Casino се гордее со бројни награди, вклучувајќи го Provably Fair печат, Казино Република печат на одобрување, Slots Judge одобрување и CasinoTopp одобрение. Овој преглед ќе нагласи некои одлични карактеристики во казиното во живо EvoSpin.

Зошто да играте во казиното EvoSpin

EvoSpin Casino има елегантна веб-страница напојувана од SoftSwiss софтверски провајдер. Веб-страницата е дизајнирана како неверојатна платформа за казино со едноставен и без метеж кориснички интерфејс. Многу е лесно да се движите бидејќи има контрола која реагира. Казино игрите во живо на EvoSpin се регулирани со силна лиценца за игри од Органот за игри на среќа на Малта. Препорачливо е играчите секогаш да играат во а казино во живо со реномирана лиценца за игри.

EvoSpin се гордее со уникатен избор на игри со дилери во живо. Секој играч на казино во живо размислува да игра во казино со огромна колекција на маси во живо од реномирани студиа за игри. И на крај, сите операции во казиното во живо на EvoSpin се поддржани со функција за разговор во живо што обезбедува навремена помош.

Кратки факти

Година на основање: 2021

Account

Регистрирањето за сметка со EvoSpin отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди EvoSpin и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

EvoSpin Casino се гордее со доверлив и професионален тим за поддршка на клиентите. Тимот работи деноноќно за да обезбеди навремена помош за сите играчи. Играчите можат да најдат вообичаени поплаки во делот Често поставувани прашања (ЧПП). Алтернативно, тие можат да стигнат до тимот преку разговор во живо, телефон (+442080892295) или е-пошта ([email protected]). Можете да ги следите на платформите на социјалните медиуми за редовно ажурирање.

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со EvoSpin за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. EvoSpin често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. EvoSpin обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на EvoSpin во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на EvoSpin . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките EvoSpin се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

Live Casino

Live Casino

EvoSpin Casino е угледно меѓународно казино основано во 2021 година. Сопственост и управуван е од N1 Interactive Limited, основана компанија за казино, инкорпорирана во Малта. Нејзината веб-страница е напојувана од гигантскиот добавувач на iGaming, SoftSwiss. EvoSpin ги означи сите полиња за врвно онлајн казино со елегантни карактеристики.

Казиното EvoSpin содржи импресивен избор на казино игри во живо напојувани од врвни провајдери на софтвер. Сите игри се домаќини на пријателски крупиери. EvoSpin Casino поддржува и бројни начини на плаќање, јазици, валути и пријателски тим за поддршка на клиентите. EvoSpin Casino е филијала на Gemcare, GemAnon UK, Коцкари Анонимни и Одговорно Коцкање организација која поддржува играчи зависници од коцкање.

Секогаш коцкајте одговорно.

Валути

Валути

Казиното EvoSpin им овозможува на играчите да завршуваат трансакции користејќи различни валути. Овие валути се законски средства за плаќање во земјите каде што е лиценцирано EvoSpin Casino. Играчите можат да ја изберат нивната претпочитана валута кога се регистрираат. Најчесто, системот ќе ја предложи популарноста во вашиот регион. Некои од достапните валути вклучуваат:

 • евра
 • американски долари
 • Норвешка круна
 • Руски рубли
 • полски злоти
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher
Побарајте го вашиот дневен бонус за враќање на готовина во казино во живо до 5.000 евра на EvoSpin
2023-06-20

Побарајте го вашиот дневен бонус за враќање на готовина во казино во живо до 5.000 евра на EvoSpin

Експертскиот тим на LiveCasinoRank е секогаш подготвен да ви помогне да ги пронајдете најдобрите неделни бонуси за казино во живо за да ги побарате. Овој пат, пребарувањето запира на EvoSpin, релативно нова веб-локација лансирана во 2021 година. Оваа веб-локација одржува турнир во казино во дневен престој каде гејмерите можат да освојат до 5.000 евра. Овој преглед дискутира за што е таа промоција и зошто треба да размислите за тоа.