Gunsbet Live Casino Преглед - Software

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Software

Gunsbet соработува со некои од најдобрите развивачи на софтвер за да обезбеди мазен и лесен интерфејс и прекрасна платформа за инстант игра. Сите игри имаат убава, висококвалитетна графика и 3D анимации, а секој пат кога играчот ќе го посети казиното може да очекува беспрекорно искуство.

Како што рековме претходно, казиното Gunsbet соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер да го донесе најдоброто можно искуство. Еден од нив е NetEnt, студио за игри со седиште во Шведска, кое е познато по своите игри со врвен квалитет. Нивните игри можат да се пофалат со јасна графика и привлечни теми. Играчите кои бараат нешто различно може да ги проверат своите игри и да очекуваат неконвенционални карактеристики како структура на ролна, бесплатни вртења и бонус игри на повеќе нивоа, само за да именуваат некои.

Yggdrasil е уште една компанија која доаѓа од Шведска која создава забавни, модерни и наградувачки игри. Многу компании доаѓаат од Шведска кои работат со казиното Gunsbet како Play'n Go, Quickspin и Elk Studio.

Не можеме да зборуваме за развивачи на софтвер без да го споменеме пионерот, Microgaming. Оваа компанија има најголеми и најразновидни портфолија за игри со повеќе од 500 наслови.

Еве список на сите провајдери на софтвер од кои играчите можат да најдат игри во казиното Gunsbet:

 • NetEnt
 • Microgaming
 • Play'n GO
 • Quickspin
 • EGT
 • Аматик индустрии
 • Betsoft
 • Прагматична игра
 • Игдрасил
 • Спиноменални
 • Ендорфина
 • Тандеркик
 • Б Игри на среќа
 • Игра уметност
 • Еволуција игри
 • Elk Studios
 • NYX
 • Белатра
 • Rabcat
 • 1X2 игри
 • Само за победа
 • Платипус
 • Молња кутија
Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet