iWildCasino

Age Limit
iWildCasino
iWildCasino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

За iWildCasino

Врз основа на искуството, бројот на понудени игри во живо, методите за депонирање и друго, iWildCasino добива 7 од 10 според играчите. Овој Live Casino е основан во 2021 и е со livekazinorank-mk.com од 19.09.2022 .

Игри во живо понудени на iWildCasino

Играчите кои бараат забавни игри за играње може да се обратат до iWildCasino . Овој Live Casino нуди возбудливи Live Casino бонуси, а исто така нудат и различни забавни игри како што се Блек Џек, Крепс, Live Dragon Tiger Shanghai SA Gaming, Crazy Time , да наведеме неколку.

Покрај овие игри, iWildCasino има и возбудливо лоби во живо каде што можете да уживате во некои врвни игри со дилери во живо на пазарот.

Софтвер достапен на iWildCasino

Со зголемувањето на популарноста на игрите во живо во последните години, развивачите на софтвер играат голема улога при изборот на игра. Можеби имате омилена игра во живо создадена од специфичен производител на Live Casino , па зошто да не пробате друга нивна игра понудена од овој Live Casino ?

iWildCasino нуди игри од познати развивачи на софтвер како што се Ezugi, Playtech, NetEnt, SA Gaming, 1x2Gaming и многу други.

Прифатени методи на депонирање на iWildCasino

Овој Live Casino прифаќа меѓународни начини на плаќање што се користат во повеќето земји, како што е MiFinity, Bank transfer, Visa, Bitcoin, MasterCard , заедно со многу други. Погрижете се да го истражите секој потенцијален начин на плаќање што сте заинтересирани да го користите.

Зошто да играте во iWildCasino ?

iWildCasino е многу омилен Live Casino кој на своите играчи им нуди извонредни искуства со играње во живо.

Во CasinoRank, ја цениме безбедноста над сè друго, и затоа секој Live Casino наведен на livekazinorank-mk.com е вкрстено испитан, целосно лиценциран и безбеден.

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу.

Total score7.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (8)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Фински
Француски
БонусиБонуси (4)
Reload бонусБонус за добредојдеКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Турски лири
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Австралија
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoinDogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Jeton
Klarna
Litecoin
MasterCardMiFinityMuchBetterNeteller
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
SticPay
TetherVisa
Zimpler
СофтверСофтвер (47)
1x2Gaming
Apollo Games
Asia Gaming
August Gaming
BF Games
BTG
Belatra
Blueprint Gaming
Booming Games
Concept Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiHoGamingIgrosoftInbet Games
Iron Dog Studios
Leander Games
Leap Gaming
LuckyStreak
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
PariPlay
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
PlayPearlsPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
ReelPlay
Relax Gaming
SA Gaming
SimplePlay
Spigo
Spinmatic
Thunderkick
Triple Profits Games (TPG)
Vela Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet