N1 Casino Live Casino Преглед - About

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Тимот на казиното N1 создаде производ со кој можат да бидат многу горди. Тие можат да кажат дека имаат казино што им овозможува на играчите најзадоволително искуство со игри. Играчите можат да најдат широк спектар на игри од некои од најпознатите провајдери. Казиното N1 има корисничка поддршка која е секогаш достапна за нивните играчи и широк спектар на безбедни начини на плаќање за да го направат искуството што е можно поудобно. 

N1 Interactive Ltd е одговорен за неколку казино сајтови кои се високо ценети за висококвалитетен софтвер, импресивен избор на игри, промоции и одлична услуга за клиентите, што му донесе голема репутација на брендот низ Канада и Европа. Делот за дилер во живо е местото каде што повеќето играчи се спојуваат за да играат над 100 игри со искуство како она на автентично копнено казино.

N1 Casino

Сопственик и извршен директор

N1casino.com е во сопственост и управуван од N1 Interactive Ltd

Број на лиценца

Казиното N1 е во сопственост и управувано од N1 Interactive Ltd, компанија инкорпорирана според законите на Малта со регистарски број C 81457.

N1casino е лиценциран и регулиран од страна на Органот за игри на среќа на Малта под лиценца: MGA/B2C/394/2017 (издадена на 01.08.2018).

Каде се базира казиното N1?

Казиното N1 има седиште на следната адреса:

206, Wisely House, улица Стара пекара, Валета VLT1451, Малта.

Total score7.7
Добрите
+ Дарежливи бонус понуди
+ Достапна е 24/7 поддршка
+ ВИП програма

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Руски
Фински
Француски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за пријавувањеВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (31)
Австрија
Аргентина
Белизе
Боливија
Бразил
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Германија
Доминиканска Република
Еквадор
Ел Салвадор
Канада
Колумбија
Коста Рика
Куба
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Панама
Парагвај
Перу
Полска
Суринаме
Уругвај
Финска
Хаити
Хондурас
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (16)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming