Преглед на игри со дилер во живо N1 Casino - About

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус $400
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
About

About

Тимот на казино N1 создаде производ со кој можат да бидат многу горди. Тие можат да кажат дека имаат казино што им обезбедува на играчите најзадоволително искуство со игри. Играчите можат да најдат широк спектар на игри од некои од најпознатите провајдери. Казиното N1 има корисничка поддршка која е секогаш достапна за нивните играчи и широк спектар на безбедни начини на плаќање за да го направат искуството што е можно поудобно.

N1 Interactive Ltd е одговорен за неколку локации за казино кои се високо ценети за висококвалитетен софтвер, импресивен избор на игри, промоции и одлична услуга за клиентите, што му донесе голема репутација на брендот низ Канада и Европа. Делот за дилер во живо е местото каде што повеќето играчи се спојуваат за да играат над 100 игри со искуство како она на автентично копнено казино.

N1 Casino

Сопственик и извршен директор

N1casino.com е во сопственост и управуван од N1 Interactive Ltd

Број на лиценца

Казиното N1 е во сопственост и управувано од N1 Interactive Ltd, компанија инкорпорирана според законите на Малта со регистарски број C 81457.

N1casino е лиценциран и регулиран од страна на Органот за игри на среќа на Малта под лиценца: MGA/B2C/394/2017 (издадена на 01.08.2018).

Каде се базира казиното N1?

Казиното N1 има седиште на следната адреса:

206, Wisely House, улица Стара пекара, Валета VLT1451, Малта.

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок
2023-10-24

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Петок често е посебен ден за повеќето играчи на казино бидејќи го означува почетокот на долгиот и забавен викенд. Така, за да се осигурате дека ќе го започнете викендот во вистинско расположение, казиното N1 ве поканува да побарате промоција на бонус за маршрута во петок. Тоа е возбудлив бонус кој ги наградува вашите петочни депозити со бонус кредити за бесплатно играње. Продолжете со читање за да ја отпакувате наградата за овој викенд!