Преглед на игри со дилер во живо Rolling Slots

Rolling SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусБонус $100 + 50 бесплатни вртења
Широк спектар на игри
Клуб за лојалност со уникатни бонуси
Ексклузивни подароци и изненадувања
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк спектар на игри
Клуб за лојалност со уникатни бонуси
Ексклузивни подароци и изненадувања
Rolling Slots is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Rolling Slots нуди неколку пристојни бонуси за казино на своите нови и постоечки играчи. Сите бонус понуди доаѓаат со различни барања за обложување, кои играчите мора да ги исполнат за да уживаат. За жал, игрите со дилери во живо не придонесуваат за барањата за обложување на достапните бонуси.

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+2
+0
Затвори
Games

Games

Во моментов, во Rolling Slots се сместени преку 100 игри со дилери во живо и емисии на игри. Играчите можат да се приклучат на виртуелните маси и да уживаат во најдоброто искуство во казино во живо. Сите игри во живо се емитуваат во реално време и во висока дефиниција. Регистрирајте се денес и патувајте во Лас Вегас со приклучување на делот за казино во живо. Еве некои од популарните типови на игри:

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо табелите доминираат во делот за живи казино Rolling Slots. Ќе треба да имате одлична стратегија за да добиете подобра рака од дилерот и да бидете блиски и да не надминувате 21. Уплатите се добро прикажани. Некои од врвните табели за блек џек во живо вклучуваат:

 • Брзина Блек Џек
 • Класичен брзина Блек Џек
 • Блек Џек Гранд ВИП
 • Црниот руски Блек Џек
 • Бесконечен Блек Џек

Рулет во живо

Ако размислувате да го зголемите салдото на вашата банка со едноставно предвидување каде ќе застане топката откако дилерот ќе ја заврти масата, рулет во живо е местото. Правилата се едноставни и на играчите не им треба претходно знаење. Некои од табелите вклучуваат:

 • Салон Prive рулет
 • Oracle казино рулет
 • Апсолутен светла рулет
 • Авто-рулет La Partage
 • Брзински рулет

Бакара во живо

Бакара во живо е едноставна игра со карти помеѓу банкарот и играчот. Во овој случај, жив дилер е банкарот. Не треба да развивате стратегија за да победите во која било варијација на бакара во живо со правилен стартен облог. Некои од популарните маси за бакара вклучуваат:

 • Без Comm брзина Baccarat
 • Брзина Бакара
 • Молња Бакара
 • Надворешен Бакара
 • Салса Бакара

Други игри во живо

Во Rolling Slots се сместени специјални маси и емисии на игри, освен блек џек во живо, рулет и бакара. Играта е различна и единствени правила се применливи во секој случај. Некои од специјализираните игри и емисии на игри вклучуваат:

 • Обложувајте се на броеви
 • Сик Бо во живо
 • Мега топка
 • Во живо игра на зарове
 • Лов на богатство на Гонзо

Software

Видот на развивачи на софтвер казиното што го носи на одборот го одредува искуството со игри што го нуди казиното. Rolling Slots соработува со врвни провајдери на софтвер во индустријата за да создаде одлично казино лоби во живо. Можете брзо да ги сортирате достапните игри користејќи го филтерот за провајдер на софтвер во лобито за игри.

Сите игри се емитуваат со висок квалитет од различни студиа за игри. Дилерите се пријателски настроени и шармантни и се обидуваат да го направат вашето искуство со игри незаборавно. Функцијата за страничен разговор им овозможува на играчите да разговараат со дилерите во живо. Некои од давателите на софтвер вклучуваат:

 • Езуги
 • Еволуција игри
 • Прагматична игра
 • Luckystreak
 • Алг
Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, Rolling Slots нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како Credit Cards, Bank Transfer, Visa, MasterCard , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, Rolling Slots е вашиот врвен избор.

Deposits

Ролинг слотови казино над повеќе начини за плаќање за погодни цели. Сите методи се сигурни и сигурни. Играчите можат да прават депозити и повлекувања користејќи еден претпочитан метод. Минималните лимити за депозити и повлекувања се 20 долари. Во моментов, казиното Rolling Slots поддржува банкарски трансфери, плаќања со картички, е-паричници и избрани криптописи. Тие вклучуваат:

 • Многу подобро
 • Visa/MasterCard
 • AstroPay
 • Крипто паричници
 • MiFinity
VisaVisa
+6
+4
Затвори

Withdrawals

Rolling Slots им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+170
+168
Затвори

Languages

Веб-страницата Rolling Slots е достапна на повеќе јазици за да ги прими сите свои играчи. Стандардниот јазик е англискиот, но играчите можат слободно да се префрлат на својот претпочитан јазик користејќи го опаѓачкото мени на левиот долен агол. Достапните јазици се широко распространети во регионите каде што се достапни Rolling Slots. Тие вклучуваат:

 • француски
 • германски
 • руски
 • Англиски
ГерманскиDE
+6
+4
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Rolling Slots . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Rolling Slots се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Лиценци

Security

Rolling Slots е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Rolling Slots е ново онлајн казино основано во 2021 година. Со него управува Ramtinar Techconsult Limited, членка на GBV Solutions NV Сите операции се лиценцирани и регулирани од Одборот за контрола на игри во Курасао. Во Rolling Slots се сместени неколку наслови на дилери во живо и емисии на игри. Сите игри се редовно тестирани и ревидирани за правичност. Казиното Rolling Slots ја спојува музичката љубов (рокенрол) со коцкањето за да создаде совршено споена средина за сета забава што ви треба. Тој е нов учесник во гејмерската сцена, но изгради репутација за своето име. Доаѓа со одлична колекција на казино игри дополнети со уникатни игри со дилери во живо.

Rolling Slots е лиценциран и регулиран од призната агенција за игри како и другите водечки казина во живо. Wild Tolko, сестринска компанија, работи под мастер лиценца издадена на матичната компанија GBL Solutions NV Најголемиот пазар за казино Rolling Slots е со седиште во Канада и Русија. Продолжете со читање на овој преглед за да откриете повеќе уникатни карактеристики што ги нуди ова казино во живо.

Зошто да играте казино во живо во казиното Rolling Slots

Rolling Slots казиното се позиционираше како одлична дестинација за казино во живо играчи. Тој нуди широка колекција на игри со дилери во живо како што се блек џек, рулет, бакара, покер и други забавни игри. Платформата работи беспрекорно на неколку уреди.

Rolling Slots казиното е легитимно казино лиценцирано и регулирано според законите на Владата на Курасао. Играчите можат да бидат сигурни во правичноста во играта кога онлајн казиното е лиценцирано од моќна агенција за лиценцирање. Освен тоа, сите игри се редовно тестирани и ревидирани од трети компании за праведност.

Сите трансакции може да се завршат со користење на повеќе опции за плаќање и валути. И на крај, постои одговорен и доверлив тим за поддршка на клиентите. Играчите можат да се распрашуваат за сè и брзо да одговорат преку разговор во живо и е-пошта.

Кратки факти

Година на основање: 2021

Account

Регистрирањето за сметка со Rolling Slots отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Rolling Slots и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Тимот за поддршка на Rolling Slots се состои од доверливи и професионални поединци подготвени да им помагаат на играчите 24/7. Играчите можат да ги контактираат преку функција за разговор во живо или е-пошта ([email protected]). Алтернативно, играчите можат да го прегледаат делот ЧПП за некои општи прашања.

Запомнете: тимот е достапен и на англиски и на руски.

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Rolling Slots за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Rolling Slots често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Rolling Slots обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Rolling Slots во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на Rolling Slots . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките Rolling Slots се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

Live Casino

Live Casino

Rolling Slots е една од најдобрите дестинации за љубителите на рокенролот. Спојува музика и игри за да создаде незаборавно искуство. Иако е нов учесник во коцкарската сцена, откако започна во 2021 година, брзо се здоби со популарност меѓу играчите на казино во живо. Тој нуди добар избор на игри со дилери во живо од водечките студиа за игри. Веб-страницата има музичка тема и дизајн лесен за корисниците.

Сите депозити и повлекувања може да се завршат преку повеќе опции за плаќање. Во моментов, постојат неколку валути и криптовалути поддржани од Rolling Slots. Ова казино е филијала на одговорно коцкање; оттука играчите можат да најдат корисни алатки кога се борат со зависноста од коцкање.

Валути

Валути

Rolling Slots успеа да навлезе на различни пазари ширум светот. За погодност, им овозможува на играчите да вршат трансакции користејќи бројни валути во зависност од нивната локација. Треба да ја изберете опцијата за претпочитана валута кога се регистрирате. Некои од достапните валути вклучуваат:

 • евра
 • Канадски долари
 • Руски рубли
 • БТК
 • ЕТХ

Целосната листа на поддржани валути може да ја најдете под Таксономии.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher