Преглед на игри со дилер во живо 1xBet - Mobile

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Ставањето облог со помош на вашиот рачен уред е многу лесно. Целиот процес е поедноставен.

 1. Изберете ја играта што сакате да ја играте.
 2. За спорт, изберете го настанот. И ако има многу облози, изберете го оној што го претпочитате.
 3. За игри во казино, внесете ја сумата што сакате да ја обложите.
Мобилна апликација

Мобилна апликација

Доброто во денешно време е што можете да се обложите кога сакате, се додека го имате омилениот мобилен уред и добра интернет конекција. Не секој го има својот компјутер со себе цело време. Значи, ако сакате да уживате во некои од многуте игри што ги нуди 1xBet Casino, треба да ја преземете нивната мобилна апликација. Повторно, процесот на преземање на апликацијата е многу едноставен, но може да варира, во зависност од уредот што го користите.

Уреди со Android

Уреди со Android

Ќе започнете да ја преземате апликацијата 1xbet со едноставно кликнување на копче. Треба да отидете на веб-страницата на казината бидејќи апликацијата не е достапна на Google Play поради строгите политики на Google против коцкање.

Прво треба да ги промените поставките на телефонот за да му дозволите на уредот да прифаќа апликации од непознати извори.

 1. Посетете ја веб-локацијата 1xbet за да ја преземете апликацијата.
 2. Откако ќе го направите тоа, само треба да кликнете на иконата на Android за да започнете со преземање на apk-датотеката.
 3. Вашиот телефон ќе побара од вас да потврдите дека сакате да преземете апликација што доаѓа од непознат надворешен извор. Доаѓа без да се каже дека треба да прифатите.
 4. И апликацијата ќе се инсталира на вашиот уред.

Ова е висококвалитетна апликација која им овозможува на корисниците на Android да ја користат платформата за казино кога сакаат. Можете да ги најдете сите функции што се нудат на веб-страницата, вклучително и преносот во живо преку Интернет. Можноста да се види апликацијата на цел екран го прави поставувањето облози уште поудобно. Може да се обложувате на Crap, Baccarat и Poker преку дилери во живо, како и на други казино игри како Eagle или tails, 1xDice и многу повеќе.

iOS и iPad

iOS и iPad

Апликацијата 1xBet е достапна и за корисниците на iOS, но таа е малку поинаква од онаа за корисниците на Android. Сепак, апликацијата е многу лесна за користење и е погодна за ставање облози. Интерфејсот на апликацијата е поделен на 2 значајни делови. Во првиот можете да ги најдете претстојните настани, а во вториот тековните настани во живо. Спортските настани се поделени во различни категории, но ако сакате, можете да ги гледате во исто време. Повторно, апликацијата за iOS нуди различни видови спортски настани и казино игри.

Преземањето и инсталирањето на апликацијата е многу едноставно, но за доброто на аргументот ќе ве водиме низ процесот чекор по чекор.

 1. Одете во картичката Поставки на вашиот уред
 2. Потоа одете во iTunes и App Store
 3. Притиснете на Apple ID и допрете за да го видите
 4. Отворете регион/земја и изберете ја вашата земја од списокот
 5. Прочитајте ја Политиката за приватност на Apple и прифатете ги Условите и правилата
 6. Притиснете го копчето „Akoord“ за да ги потврдите промените
 7. Проверете ги сите црвено означени полиња и внесете 1000 AA во полето со натпис „Поштенски код“.
 8. Најдете ја апликацијата 1xBet и преземете ја.
Карактеристики на мобилната апликација 1xBet

Карактеристики на мобилната апликација 1xBet

Една од најочигледните придобивки кога станува збор за мобилно казино е фактот што можете да ставате облози во движење. Казиното се проширува со висока стапка, главно затоа што нудат некои од најдобрите шанси во индустријата за нивните фудбалски облози.

Друга предност на мобилната апликација е преносот во живо. 1xBet води многу различни преноси во живо на дневна основа.

Можете исто така да барате ексклузивен бонус од 130 долари кога ќе се регистрирате во казиното.

Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо
2023-09-22

Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо

Pragmatic Play, прв развивач на казино игри во живо, ја продолжи својата импресивна серија од 2023 година, откако го прошири постојното партнерство со 1xBet Casino. Во новиот договор, развивачот на играта ќе го испорача своето нарачано шоу за игри во живо, Wheel of Luck.