1xBet Казино Во Живо Преглед - Support

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Support

Support

1XBet ја разбира вредноста на одличната услуга за клиенти и тоа е причината што има посветен тим 24/7, подготвен да ги реши сите проблеми со клиентите. Без разлика дали се работи за општа истрага или нешто што бара итно внимание, има брз лек. Компанијата нуди неколку опции за контакт, вклучувајќи разговор во живо, телефонски линии и е-пошта.

Можете да го контактирате казиното на неколку начини. Има разговор во живо кој е секогаш достапен. Потоа можете да ги контактирате преку телефон или социјалните медиуми:

24-часовна поддршка за корисници

24-часовна поддршка за корисници

+44 127 325-69-87

Сигнал

Сигнал

-95764426~ 1xbet Поддршка

WhatsApp

WhatsApp

+35795764426

Твитер

Твитер

1xbet_Support

Имо

Имо

Поддршка за One-x-bet

Или преку е-пошта:

Или преку е-пошта:

Општи прашања: info-en@1xbet.com

Оддел за безбедност: security-en@1xbet.com

Односи со јавноста и рекламирање: marketing@1xbet.com

Прашања за партнерство (онлајн): b2b@1xbet.com

Прашања за партнерство (обложувалници): retail@1xbet.com

Финансии: accounting@1xbet.com

Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо
2023-09-22

Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо

Pragmatic Play, прв развивач на казино игри во живо, ја продолжи својата импресивна серија од 2023 година, откако го прошири постојното партнерство со 1xBet Casino. Во новиот договор, развивачот на играта ќе го испорача своето нарачано шоу за игри во живо, Wheel of Luck.