All Slots Live Casino Преглед

Age Limit
All Slots
All Slots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Сите слотови казино е дел од Џекпот Фабрика група на казина. Ова онлајн казино стана достапно за играчите во 2002 година. Тие се погрижија да останат на исто ниво со нивните конкуренти нудејќи го најдоброто од возбудата во казиното и пристап до нивното казино преку инстант играње, како и во мобилна верзија или со преземање.

Games

Како што имплицира името, Казиното All Slots става голем акцент на понудата на голем број слотови кои вклучуваат:

 • Најнови изданија
 • Класични слотови
 • Видео слотови
 • Джакпот слотови

Игрите вклучуваат и разновидни игри на маса и има многу возбудливо казино во живо во кое може да се ужива овде на All Slots.

Withdrawals

Играчите кои се приклучат на казино во живо сакаат да бидат во можност да ги повлечат своите пари брзо. Сите слотови го препознаваат ова и вообичаено ќе ја користат истата порта за плаќање што ја користел играчот за депозити. Во некои случаи, платформата за плаќање нема да прифаќа повлекувања. Играчите потоа мора да обезбедат алтернативен метод.

Languages

Казиното All Slots овозможува одреден избор на јазици за да се сместат некои од светските земји од каде што можат да примат играчи.

Казиното поддржува:

 • Англиски
 • француски
 • германски
 • шведски

Играчите можат да го изберат јазикот на кој сакаат да пристапат на страницата, од паѓачкото мени на веб-локацијата.

Mobile

За оние кои сакаат да уживаат во одлична акција во казино во движење, тогаш можат да го користат All Slots Mobile Casino. Други избори се верзијата за инстант играње, а за акција во казино во живо, играчите можат да одат на овој дел од страницата, каде што ќе имаат одлични избори за игри.

Promotions & Offers

Ова казино нуди различни промоции со еден од највозбудливите е бонусот за добредојде. Вреди до 1500 долари. Исто така, се покажува благодарност за тековните играчи преку поени за лојалност и месечни промоции кои се подеднакво возбудливи. Друга тековна промоција е ВИП програмата која додава дополнителна забава за играчите.

Live Casino

Оние кои се приклучуваат на казиното All Slots може да сметаат на одличната поддршка понудена преку различни опции. Казиното се гордее што обезбедува пристап до нивниот центар за поддршка 24/7. Контакт може да се оствари преку:

 • Е-пошта
 • Телефон
 • Разговор во живо

За многу прашања, одговорите може да се најдат во делот ЧПП.

Responsible Gaming

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу.

Software

Сите слотови избра да се користат Microgaming како нивен провајдер на софтвер. Тие го направија тоа поради ѕвездената репутација што ја има Microgaming во индустријата за софтвер за казино. Тие се омилени на многумина, поради големиот избор на слотови што им ги донесоа на играчите на казиното. Нивната графика, теми и саундтракови се импресивни.

Support

За оние кои сакаат да уживаат во одлична акција во казино во движење, тогаш можат да го користат All Slots Mobile Casino. Други избори се верзијата за инстант играње, а за акција во казино во живо, играчите можат да одат на овој дел од страницата, каде што ќе имаат одлични избори за игри.

Deposits

Казиното All Slots сака да го направи депонирањето средства на сметка што е можно поудобно. За да го направите ова, тие обезбедија добар избор на опции за депозит. Тие вклучуваат:

 • Виза
 • Mastercard
 • Кликнете и Купи
 • Скрил
 • Instadebit
 • Инстант банкарство
 • BankLink

Сите овие се популарни опции за плаќање и лесни за користење портали за плаќање.

Total score7.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2000
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шведски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Азербејџан
Бангладеш
Бахами
Бахреин
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Британска територија на Индискиот Океан
Брунеи
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Виетнам
Габон
Гамбија
Гватемала
Гибралтар
Гренада
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Комори
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Малави
Малдиви
Мали
Малта
Маршалските Острови
Маурициус
Монако
Монголија
Монсерат
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островот Буве
Пакистан
Палау
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Суринаме
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Туркменистан
Узбекистан
Уругвај
Финска
Фиџи
Хаити
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
Credit CardsDebit Card
Interac
MasterCard
Money Transfer
NetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
СофтверСофтвер (3)