Bet365

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Во сопственост на Hillside Media Casinos, Bet365 е добро име кога станува збор за казина и коцкање. Компанијата е позната по спортско обложување, а од 2001 година се впушти во индустријата за онлајн казино. Денес, казиното Bet365 е меѓу најпопуларните онлајн казина, со огромна база на клиенти на меѓународни онлајн коцкари.

Games

Bet365 работи деноноќно за да ги донесе најдобрите онлајн казино игри. Различните даватели на софтвер за игри обезбедуваат разновидност, за да се задоволат сите различни вкусови. Меѓу игрите во живо на Bet365 што се достапни се: Pai Gow Poker, Casino War, Pontoon, Jackpot Giants, Gem Heat, Tiger Claw и така натаму. За да играте одлични и возбудливи казино игри, проверете ги игрите во живо на Bet365.

Withdrawals

Повлекувањата се достапни и преку е-паричници, банкарски трансфери и чек. Е-паричниците се побрзи и траат помалку од 24 часа, додека повлекувањето на картичката трае 1-5 дена. Од друга страна, банкарската жица и чекот трае 2-10 и 5-28 дена соодветно. Иако може да има многу опции за повлекување, постојат ограничувања за повлекување, во зависност од користениот метод.

Languages

Исто како и многу онлајн казина, Bet365 е поддржан од моќна платформа, која е преведена на главните јазици за да одговара на огромната база на клиенти на глобалните коцкари. Bet365 е достапен на англиски, шпански, португалски, германски, италијански, француски и неколку други популарни јазици. На корисничкиот интерфејс е јасно каде да се смени поставката за јазикот.

Live Casino

Казиното Bet365 е достапно на веб-страницата, како и мобилните апликации за Android и iOS. Казиното нуди многу опции за коцкање, вклучувајќи онлајн казино игри, игри на маса, игри со карти, игри со високи ролери, онлајн покер, слотови, игри во Вегас, игри со инстант добивка и бинго. Има и видео покер и мноштво аркадни игри.

Promotions & Offers

Bet365 е прилично лош со бонуси и промоции воопшто. Да, има бонуси за регистрација, но не толку високи како другите нови онлајн казина кои треба да ја освојат довербата на играчот. Но, секогаш има промоции таму, затоа погрижете се да продолжите да ја проверувате веб-страницата, дури и ако нема добри зделки.

Software

За да се увери дека играчите ќе го добијат најдоброто онлајн казино искуство, Bet365 соработува со некои од најуспешните даватели на софтвер за игри во светот. Игрите на Bet365 се развиени и испорачани од компании како Microgaming, Playtech, Betsoft, а листата продолжува, бидејќи казиното ја проширува својата галерија на игри.

Support

Bet365 има одличен тим, посветен на тоа играчите да добијат помош кога им е потребна. Казиното нуди неколку опции за контакт. Има 24-часовна поддршка за разговор во живо за итна помош. Преку телефон, има бесплатна линија во ОК, меѓународна линија и услуга за повратен повик. Други опции вклучуваат е-пошта, факс и пост.

Deposits

Bet365 соработува со многу платформи за плаќање преку Интернет, за да се осигура дека сите нивни играчи можат брзо и безбедно да депонираат пари. Депозитите може да се направат преку е-паричници, картички, чекови или банкарски трансфер. Меѓу многуте начини на депозит што ги нуди компанијата се Visa, MasterCard, PayPal, Neteller, Skrill, Paysafecard, Entropay итн.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (14)
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Унгарски
Холандски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Андора
Аргентина
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Бугарија
Буркина Фасо
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Грузија
Данска
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Ерменија
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Италија
Казакстан
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Колумбија
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Латвија
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Мороко
Намибија
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Пакистан
Палестински територии
Панама
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Того
Тунис
Уганда
Украина
Унгарија
Уругвај
Финска
Фиџи
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шпанија
Шри Ланка
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
СофтверСофтвер (7)