IamSloty Казино Во Живо Преглед

IamSlotyResponsible Gambling
CASINORANK
/10
БонусБонус за добредојде 125%
Поддржано
Потврдено
Безбедно
IamSloty is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Играчите во казиното IamSloty имаат шанса да добијат уште повеќе благодарение на различните бонуси. Додека играат игри на оваа веб-локација, играчите можат да активираат различни инвентивни промоции. За играчите во Канада и Нов Зеланд, овие промоции се достапни. Сите играчи можат да пристапат до овие функции само откако ќе го завршат процесот на регистрација.

 • Бонус за добредојде: 100% до €/$450
 • Во живо Cashback: 20% Казино во живо Cashback
Games

Games

Никој нема да го оспори фактот дека традиционалните игри повремено може да ја изгубат својата привлечност. Функцијата за казино во живо на веб-страницата IamSloty Casino е фантастична опција. Вклучени се повеќе од 150 игри. Тие се практични и реални, симулирајќи го совршеното искуство на играње игри во блиските установи без да мора да го напуштате удобноста на домот.

Тие го прават тоа користејќи реални фотографии од дилери и декор на казино. Изборот на игри на IamSloty Live Casino ги вклучува следните наслови:

 • рулет (молња рулет, потоплив рулет, рулет во живо);
 • Блек Џек (Блек Џек ВИП, Бесплатен облог Блек Џек, Блек Џек Салон Приве);
 • Baccarat (Speed Baccarat, Salon Prive Baccarat, Baccarat No Commission Live);
 • Покер (Казино ХолдЕм, Покер Лоби, покер со три карти).
+82
+80
Затвори

Software

Поради нивната широка привлечност до играчите, казино игрите во живо доживеаја огромен успех. Ако играчот сака да игра блек џек или други казино игри, не треба да биде искусен професионалци; сепак, тие сепак можат да успеат. Обезбедувачите на софтвер за поддршка за овие возбудливи игри се:

 • Еволуција
 • Езуги
 • BetGames
 • Прагматична игра
Payments

Payments

Играчите во казиното IamSloty имаат ограничен број на опции за правење депозити и повлекувања. За жал, нема многу опции за правење депозити на списокот. Начините на плаќање вклучуваат:

 • Виза
 • MasterCard
 • ecoPayz
 • Интерак
 • Скрил

За сите корисници од Канада или Нов Зеланд, минималниот депозит е 20 евра, а повлекувањето е 25 евра. Максималниот износ на депозит од 5000 евра е дозволен. Овие методи поддржуваат различни валути.

Deposits

IamSloty знае дека на играчите кои сакаат да имаат непречено и непроблематична играње искуство им требаат практични и доверливи методи за депонирање. Затоа IamSloty нуди добро познати и сигурни опции за депозит што се прифатени во повеќето окрузи. На играчите им се достапни повеќе избори, вклучително и MuchBetter, Paysafe Card, MasterCard, Visa, Neteller , меѓу другите. Без разлика дали сте постоечки играч кој се враќа да игра или нов што се придружува за прв пат, можете да зависите од IamSloty за брзо и безбедно ракување со вашите депозити.

Withdrawals

IamSloty им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

+1
+-1
Затвори

Languages

Опциите за повеќе јазици се многу важни за меѓународните коцкари кои не знаат често да зборуваат англиски. IamSloty е повеќејазична платформа која се фокусира на меѓународниот пазар на игри. За да ги видите и измените јазичните опции, едноставно кликнете на знамето на врвот на страницата. Сега има само три избори, но казиното на крајот може да додаде повеќе. Поддржани јазици во ова казино се:

 • Англиски
 • германски
 • фински
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај IamSloty . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, IamSloty се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

IamSloty е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

На почетокот на 2022 година, Winzon Group Limited го претстави IamSloty и го зголеми нивниот избор на онлајн казина на вкупно 22. Нивното најново ремек-дело, овој бренд е фантастичен додаток на нашата листа на нови казина во живо.

IamSloty им дава на клиентите различни опции за плаќање и брзи повлекувања до 100.000 долари секое.

Малтешкиот орган за игри на среќа според главната лиценца доделена на Winzon Group Limited го овластува IamSloty Live Casino. Фактот дека угледен европски функционер постојано го следи и оценува казиното и неговите добра е добра вест за играчите кои се загрижени за нивната безбедност. IamSloty, друго казино во живо кое неодамна е основано, има многу работи за него.

Казиното IamSloty е добро познато бидејќи е присутно во многу земји. Веб-страницата обезбедува безбедно и етичко коцкање кое е ривали на најдобрата опрема за казино достапна ширум светот.

Сите карактеристики што ги нуди казиното IamSloty ќе бидат истакнати во овој преглед на онлајн казино.

Зошто да играте во казиното IamSloty Live

Веб-страницата IamSloty Casino е безбедна и безбедна. За да се спречи протекување или прекршување на податоци, тој користи врвна технологија. Информациите за видовите податоци што може да ги собира IamSloty Casino и како ќе се складираат може да се најдат на целосна страница посветена на условите за приватност.

Што и да се случи, личните информации на играчот нема да бидат достапни за никој друг бидејќи ќе бидат заштитени со SSL протоколот. Користењето на IamSloty Casino како примарен извор за какви било ставки поврзани со коцкање не треба да резултира со компромис на какви било лични податоци.

Не пропуштајте ја шансата да имате корист од нивната веб-локација, едноставна за користење, едноставна навигација, извонредни бонуси и промоции и профитабилен клуб за враќање на готовина. Тие исто така обезбедуваат привлечно и динамично корисничко искуство.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето за сметка со IamSloty отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди IamSloty и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Казиното IamSloty им нуди на играчите шанса да добијат брза помош за секој проблем што може да се појави додека играат игри онлајн. Се советува регистриран корисник на веб-локацијата IamSloty прво да ја погледне областа ЧПП за да види дали има прашања таму. Постојат неколку методи за да стапите во контакт со грижата за корисници на IamSloty Casino доколку не може да се направи ништо повеќе за да се решат проблемите што се појавија:

 • разговор во живо
 • е-пошта

За жал, играчот нема да може да контактира со поддршката за корисници на IamSloty Casino преку телефонски повик, бидејќи нема телефонски број за играчи од Канада и Нов Зеланд.

Зошто вреди да се игра во казиното IamSloty Live

Казиното IamSloty е најновото дополнување на семејството Winzon Group. Постојат различни начини на плаќање кои им помагаат на играчите да започнат, вклучувајќи банкарски картички, припејд ваучери и други алтернативи за е-паричник.

Како лиценцирана локација, може да се предвидат и врвни безбедносни и безбедносни мерки на претпазливост, како и пристапност до многу пазари и нации. Потребно е само да се вклучат повеќе преведувачи на јазици за меѓународни играчи.

Ова безбедно онлајн казино нуди широк спектар на игри, примамливи бонуси и уникатни промоции, фантастична програма за лојалност и други исклучителни карактеристики.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со IamSloty за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. IamSloty често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. IamSloty обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на IamSloty во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на IamSloty . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките IamSloty се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

Валути

Валути

Валутите се исто така многу важни за играчите да прават депозити во онлајн казино. Поради својата глобална популарност, казиното IamSloty им овозможува на корисниците да тргуваат користејќи различни валути. Достапни се повеќе опции за валута за депозити и повлекувања во ова казино во живо. Играчите можат да ги изберат нивните соодветни валути. Некои од прифатените валути се:

 • евра
 • американски долари
 • Канадски долари
 • Новозеландски долари
 • австралиски долари