Jackpot Island Казино Во Живо Преглед

Jackpot IslandResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Бонус
Безбедно и доверливо казино
Брзи и сигурни плаќања и повлекувања
Различни класични и нови игри
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Безбедно и доверливо казино
Брзи и сигурни плаќања и повлекувања
Различни класични и нови игри
Jackpot Island
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Меѓу главните фактори за разлика во индустријата iGaming е типот на бонуси што ги нудат онлајн казината. Казиното на островот Џекпот се гордее со неверојатните бонуси во кои играчите можат да уживаат од моментот кога ќе се пријават за членство. Нуди пристоен бонус за добредојде, неделен поврат на готовина и неделни бонуси за повторно вчитување. Бонусите имаат барања за обложување 35 пати. Играчите мора да го исполнат ова барање пред да започнат повлекување за какви било добивки од бонус. Наградите имаат и временска рамка на важност по активирањето.

Забелешка:

На островот Џекпот, само слотови придонесуваат 100%, додека емисиите за игри придонесуваат со 50%. Спротивно на тоа, рулет, блек џек, бакара, покер и глупости придонесуваат 10% во барањата за обложување.

+2
+0
Затвори
Games

Games

Островот Џекпот се гордее со солидно казино лоби во живо. Овој дел го има целиот сок што би го претпочитале ентузијастите на казино за прашања од искуство во казино во реално време. Лобито за казино во живо е напојувано од студиото за игри Evolution, кое обезбедува наслови на дилери во живо од врвна класа. Искуството се карактеризира со HD пристапност до дадените игри и интеракција со крупиите од реалниот живот.

Блек Џек во живо

Блек Џек е древна казино игра популарна меѓу врвните личности во Европа. Потекнува од Франција и првично се нарекува Vingt-Un (21). Со текот на годините беа воведени различни правила, кои раѓаа различни варијанти. Блек Џек игрите се возбудливи и може да траат со часови. Некои од опциите за блек џек во живо во казиното на островот Џекпот вклучуваат:

 • Блек Џек ВИП
 • Блек Џек Дијамант ВИП
 • Брзина Блек Џек
 • Салон Prive Блек Џек
 • Блек Џек Fortune ВИП

Рулет во живо

Рулетот е познат и како „Ѓаволска игра“. Играта има француско потекло и еволуираше со текот на годините за да има различни варијации. Сите игри со рулет го делат истото тркало без оглед на варијантата што се игра. Некои од опциите за рулет во живо во казиното Џекпот Ајленд вклучуваат:

 • Голем казино рулет
 • ImmersiveRoulette
 • Молња рулет
 • Американски рулет
 • Салон Prive рулет

Бакара во живо

Punto Banco е вистинското име за Baccarat, бидејќи последното беше име генерирано од Америка. Играта потекнува од Италија и почна да се здобива со популарност во различни региони. Играта има едноставни правила и механизми за бодување. Релативно е едноставно да се пробие низ играта. Некои од опциите за бакара во живо на Џекпот Казино вклучуваат:

 • Салон Prive Baccarat
 • Baccarat Контрола стискаш
 • Брзина Бакара
 • Фан Тан

Покер во живо

Покерот е меѓу најстарите казино игри. За прв пат се играше во Њу Орлеанс во 1829 година и се прошири низ Италија и Франција во 1830-тите. Играта има различни варијации и правила. Покерот бара комбинација од среќа и вештина за да се добијат постојани добивки. Некои од опциите за покер во живо во Jackpot Island Casino вклучуваат:

 • 2 Рачен казино држи
 • Покер со 3 карти
 • Карибите Студ покер
 • Тексас холдем бонус
 • Крајниот тексашки холдем

Software

Казиното на островот Џекпот има казино лоби во живо за фанатиците на казино кои сакаат да уживаат во реалното искуство во казиното. Делот има неколку алтернативи за игри, иако тоа е јасно бидејќи само едно студио за игри работи со онлајн казиното. Сепак, ова не го загрозува вашето искуство со опциите за игра во живо.

Evolution Gaming е единствениот провајдер на софтвер во лобито на казино во живо. Сепак, угледното студио за игри има импресивна библиотека за казино во живо која нуди одлични алтернативи за игри. Се очекува дека казиното ќе инкорпорира и други провајдери на софтвер за да го зголеми бројот на игри во лобито на казиното во живо. Опциите за игри во казино во живо се развиени со водечка технологија за да се обезбеди HD пренос и интеракција со крупиите од реалниот живот.

Payments

Payments

Колку повеќе онлајн казиното нуди опции за плаќање, толку повеќе играчи привлекува. Начините на плаќање им помагаат на играчите да ги олеснат трансакциите на платформата, без разлика дали се однесуваат на депозити или повлекувања. Имањето повеќе опции им овозможува да изберат која е идеална за нив и ги зголемува шансите да ги задржат. Некои од начините на плаќање достапни во Jackpot Island Casino вклучуваат:

 • Виза
 • MasterCard
 • Скрил
 • Нетлер
 • Paysafe: Платете подоцна

Deposits

Jackpot Island знае дека на играчите кои сакаат да имаат непречено и непроблематична играње искуство им требаат практични и доверливи методи за депонирање. Затоа Jackpot Island нуди добро познати и сигурни опции за депозит што се прифатени во повеќето окрузи. На играчите им се достапни повеќе избори, вклучително и Paysafe Card, Skrill, Visa, Neteller, MasterCard , меѓу другите. Без разлика дали сте постоечки играч кој се враќа да игра или нов што се придружува за прв пат, можете да зависите од Jackpot Island за брзо и безбедно ракување со вашите депозити.

Withdrawals

Jackpot Island им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

+1
+-1
Затвори

Languages

Колку повеќе јазици има онлајн казиното, толку станува подостапно за различна публика. Ова е првенствено значајно внимание за глобално достапните онлајн казина бидејќи главните заеднички јазици треба да бидат присутни за да им посакаат добредојде на што повеќе играчи на платформата. Казиното на островот Џекпот е достапно на следниве јазици:

 • Англиски
 • шпански
 • германски
 • португалски
 • фински
+2
+0
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Jackpot Island . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Jackpot Island се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

Jackpot Island е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Казиното на островот Џекпот беше лансирано во 2021 година. Тоа е во сопственост и управувано од Playanak Limited. Тоа е лиценциран ентитет со сертификат за iGaming издаден од Органот за коцкање на Малта (MGA). Онлајн казиното, исто така, работи со Фондацијата за одговорни игри за да обезбеди решенија за играчите со зависност од коцкање. Воведувањето на онлајн казина во игрите драматично влијаеше на модерното искуство со коцкање. Вљубениците во казино можат да уживаат во своите омилени казино игри, офлајн или онлајн, од удобноста на нивните домови. Повеќето онлајн казина ги разбираат барањата на модерниот живот и продолжуваат да го надградуваат своето портфолио за да ги задоволат потребите на сите играчи.

Казиното на островот Џекпот е дестинација од соништата за ентузијастите на казино. Платформата нуди возбудливи бонус опции и повеќе казино игри каде што можете да ги распоредите овие промоции. Врвните добавувачи на софтвер се домаќини на игри и гејмерски настани кои на играчите им гарантираат волшебно искуство со коцкање.

Прочитајте го овој преглед на казино во живо за да дознаете повеќе за лобито за казино во живо на островот Џекпот.

Зошто да играте казино во живо во казиното на островот Џекпот

Џекпот Остров Казино е реномирана онлајн казино со повеќе возбудливи карактеристики. Платформата има елегантен изглед на веб-локација со кориснички интерфејс. Тој е преполн со огромна колекција на казино игри со посветен дел казино во живо напојувано од Evolution Live.

Казиното на островот Џекпот е претпазливо за благосостојбата на своите играчи. Има одговорен сегмент за коцкање каде играчите можат да побараат помош за какви било прашања поврзани со зависноста од коцкање. Ова казино поддржува бројни јазици и опции за плаќање за да им помогне на играчите да уживаат во беспрекорно искуство со игри. Сепак, онлајн казиното е ограничено на една опција за валута, иако е универзална валута. Онлајн казиното има и доверлив тим за поддршка кој може брзо да им помогне на играчите со нивните предизвици на платформата. Деталниот процес на регистрација е идеален бидејќи на крајот помага да се прилагоди најдоброто коцкачко искуство за играчите.

Брзи факти

Година на основање: 2022
Веб-страница: Jackpot Island

Account

Регистрирањето за сметка со Jackpot Island отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Jackpot Island и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Џекпот Остров Казино има посветен оддел за услуги на клиентите кој се стреми кон сите прашања направени од играчите. Нивната пристапност 24/7 гарантира дека сите покренати проблеми се решаваат доволно рано и решенијата се обезбедуваат дури и на брзи известувања. Можете да контактирате со тимот на Jackpot Island Casino преку е-пошта, разговор во живо и телефонски повик.

Зошто вреди да се игра Џекпот Остров Казино дилери во живо?

Џекпот Остров Казино е уникатен онлајн казино лансиран во 2021 година и управуван од Playanak Limited. Има уредна и интуитивна локација заштитена со SSL и компатибилна со PCI. Островот Џекпот има кориснички интерфејс кој им помага на играчите да добијат беспрекорна навигација. Лобито за казино во живо е богато со одличен избор на наслови на дилери во живо од Evolution Live, познат провајдер на софтвер во индустријата за игри.

Jackpot Island Casino исто така нуди повеќе начини на плаќање за трансакции на платформата. Сепак, тоа само ги ограничува депозитите и повлекувањата на една валута. Има солиден тим за поддршка за решавање на сите проблеми на играчите на платформата и помага да се решат сите проблеми што се појавуваат. Казиното на островот Џекпот е исто така достапно на различни јазици.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Jackpot Island за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Jackpot Island често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Jackpot Island обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Jackpot Island во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на Jackpot Island . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките Jackpot Island се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

Валути

Валути

Играчите на казино претпочитаат повеќе опции за валута за да помогнат во олеснувањето на трансакциите на платформата. Казиното на островот Џекпот го немаше ова на ум за време на развојот за да им го понуди на своите членови тој луксуз по избор. Единствената опција за валута достапна во казиното Џекпот Ајленд е ЕУР. Сепак, очекуваме платформата да вклучи повеќе валути со текот на времето.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот