Poker Stars Live Casino Преглед

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

За Poker Stars

Врз основа на искуството, бројот на понудени игри во живо, методите за депонирање и друго, Poker Stars добива 8 од 10 според играчите. Овој Live Casino е основан во undefined и е со livekazinorank-mk.com од 8.03.2021 .

Игри во живо понудени на Poker Stars

Играчите кои бараат забавни игри за играње може да се обратат до Poker Stars . Овој Live Casino нуди возбудливи Live Casino бонуси, а исто така нудат и различни забавни игри како што се Флоп покер, Покер, Auto Live Roulette, Покер со три карти, Фудбалско обложување , да наведеме неколку.

Покрај овие игри, Poker Stars има и возбудливо лоби во живо каде што можете да уживате во некои врвни игри со дилери во живо на пазарот.

Софтвер достапен на Poker Stars

Со зголемувањето на популарноста на игрите во живо во последните години, развивачите на софтвер играат голема улога при изборот на игра. Можеби имате омилена игра во живо создадена од специфичен производител на Live Casino , па зошто да не пробате друга нивна игра понудена од овој Live Casino ?

Poker Stars нуди игри од познати развивачи на софтвер како што се Pragmatic Play, Play'n GO, Thunderkick, Playtech, NetEnt и многу други.

Прифатени методи на депонирање на Poker Stars

Овој Live Casino прифаќа меѓународни начини на плаќање што се користат во повеќето земји, како што е Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer, Skrill , заедно со многу други. Погрижете се да го истражите секој потенцијален начин на плаќање што сте заинтересирани да го користите.

Зошто да играте во Poker Stars ?

Poker Stars е многу омилен Live Casino кој на своите играчи им нуди извонредни искуства со играње во живо.

Во CasinoRank, ја цениме безбедноста над сè друго, и затоа секој Live Casino наведен на livekazinorank-mk.com е вкрстено испитан, целосно лиценциран и безбеден.

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу.

Total score8.0
Добрите
+ Најголемата страница за покер
+ Може да се репродуцира на сите уреди
+ 7000+ покер игри

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (3)
Англиски
Романски
Шведски
БонусиБонуси (5)
Без обложувачки бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојдеБонус за пријавување
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Романски леу
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (1)
Романија
ИгриИгри (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
CS:GO
Classic Roulette LiveLightning RouletteLive American Blackjack
MMA
Rainbow Six Siege
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Еспорт
Казино Холдем
Кошарка
Крикет
Одбојка
Пикадо
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Тенис
Флоп покер
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (4)
AAMS ItalyDGOJ SpainMalta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
СофтверСофтвер (13)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution GamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GOPlaytechPragmatic Play
Stakelogic
ThunderkickYggdrasil Gaming