Wisho

Age Limit
Wisho
Wisho is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
Trustly

За Wisho

Врз основа на искуството, бројот на понудени игри во живо, методите за депонирање и друго, Wisho добива 7 од 10 според играчите. Овој Live Casino е основан во 2022 и е со livekazinorank-mk.com од 19.09.2022 .

Игри во живо понудени на Wisho

Играчите кои бараат забавни игри за играње може да се обратат до Wisho . Овој Live Casino нуди возбудливи Live Casino бонуси, а исто така нудат и различни забавни игри како што се No Commission Baccarat, First Person Baccarat, Рулет, Deal or No Deal Live, Infinite Blackjack , да наведеме неколку.

Покрај овие игри, Wisho има и возбудливо лоби во живо каде што можете да уживате во некои врвни игри со дилери во живо на пазарот.

Софтвер достапен на Wisho

Со зголемувањето на популарноста на игрите во живо во последните години, развивачите на софтвер играат голема улога при изборот на игра. Можеби имате омилена игра во живо создадена од специфичен производител на Live Casino , па зошто да не пробате друга нивна игра понудена од овој Live Casino ?

Wisho нуди игри од познати развивачи на софтвер како што се Thunderkick, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Play'n GO, Push Gaming и многу други.

Прифатени методи на депонирање на Wisho

Овој Live Casino прифаќа меѓународни начини на плаќање што се користат во повеќето земји, како што е , заедно со многу други. Погрижете се да го истражите секој потенцијален начин на плаќање што сте заинтересирани да го користите.

Зошто да играте во Wisho ?

Wisho е многу омилен Live Casino кој на своите играчи им нуди извонредни искуства со играње во живо.

Во CasinoRank, ја цениме безбедноста над сè друго, и затоа секој Live Casino наведен на livekazinorank-mk.com е вкрстено испитан, целосно лиценциран и безбеден.

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу.

Total score7.0
Добрите
+ 350 бесплатни вртења
+ 10% Дневен Cashback
+ Инстант повлекувања

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Естонски
Руски
Фински
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБез обложувачки бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (1)
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (2)
Естонија
Финска
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (1)
Trustly
СофтверСофтвер (22)
Amatic Industries
BTG
Betsoft
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Gamomat
Hacksaw Gaming
Microgaming
Nolimit City
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet