YYY

Age Limit
YYY
YYY is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Зошто Плат во казино во живо

YYY Casino е арапско казино во живо кое на играчите им нуди различни казино игри, игри на маса, џекпот и спортско обложување со конкурентни коефициенти и пазари. Evolution е единствениот снабдувач на игри со дилери во живо во YYY Casino.

При посета на казина во живо, арапските гејмери често се чувствуваат како туристи. Клиентите од Блискиот Исток, од друга страна, се во фокусот на вниманието во YYY Casino. Ова единствено казино во живо се грижи само за коцкари од Северна Африка и Блискиот Исток. Начините на плаќање и општата употребливост обезбедуваат најнепречено можно искуство. Дополнително, нашиот сеопфатен преглед на YYY Казино откри дека ова ветувачко казино во живо нуди разновидна разновидност на игри.

Најдобрите игри, според играчите на YYY Казино, се игри во живо како Рулет, бидејќи добивките се беспрекорни, а плаќањата се брзи, па може да бидете сигурни дека нивните пари се сигурни.

Играчите се задоволни од брзината и практичноста со која можат да прават депозити, како и од разновидноста на достапните опции за плаќање. Има уште една работа во која уживаат гејмерите. Тоа е фантастична услуга за клиенти и разговор во живо на веб-страницата на казиното, каде што можат да добијат совет за помалку од две минути. Секој ќе се чувствува безбедно додека игра во казино во живо на YYY

About

Во 2020 година беше основано YYY казино. Ова https://livecasinorank.com/ има ограничени, но фасцинантни казино игри во живо за избор. YYY Casino се одликува со својот професионален дизајн на веб-локација во темно сина и длабока сина боја, како и со неговиот едноставен и јасен распоред.

Бидејќи YYY казиното се грижи за арапските гејмери, казиното во живо обезбедува едноставен пристап до услугите на VPN. коцкарите можат да ја користат услугата анонимно и да имаат корист од зголемената безбедност при депонирање и повлекување средства.

Games

Еволуцијата е единствениот обезбедувач на игри со дилери во живо во YYY казино. И покрај фактот што игрите се ограничени, Evolution е еден од најдобрите даватели на игри за дилер во живо на пазарот, така што гејмерите можат да очекуваат висококвалитетно искуство. 

Очекувајте драматично искуство со пренос во живо каде вистинска личност ќе го врти тркалото на рулетот и ќе ги подава картите на коцкарот, со што ќе ги доближи од кога било до вистинската активност на копното казино.

Рулет во живо

Изберете помеѓу покомплексно искуство со многубројни прикази на камерата, како што е прикажано во познатата игра „Иммерсивен рулет“, или спин за да победите играјќи ги нечии среќни броеви на вкусно дизајнираната маса за рулет.

Блек Џек во живо

Во две висококвалитетни варијанти на популарната игра Блек Џек во казиното YYY, соочувањето помеѓу гејмерот и дилерот како трка со коцкар до 21 е зголемено со акција на дилер во живо. Играчите можат да избираат помеѓу чистата елеганција на основната игра и полуксузниот изглед на масите со тема Црно злато.

Бакара во живо

Во YYY казиното, може да се игра Baccarat, комплицираната игра што ја прослави измислениот шпион Џејмс Бонд. Во оригиналната форма на играта, играчите можат да се обложуваат на тоа што играчот или банкарот ќе добијат природна осум или девет, или можат да изберат за побрзото темпо на акцијата на Speed Baccarat.

Bonuses

Фокусот на YYY казиното е главно на игрите со дилери во живо, така што тие нудат возбудливи бонуси и промоции за казино во живо. Некои од бонусите за казино во живо се:

**Бонус за добредојде:**100% до 500 долари во првиот депозит- 40x обложување

Бонус за повторно вчитување: 20% засилување на бонуси секој понеделник

Условите на самите бонуси не се лесно видливи, дури и во Т&К; затоа, играчите треба повторно да ги проверат овие факти со контактирање на службата за поддршка пред да депонираат.

Languages

Опциите за превод на повеќе јазици за казино во живо се многу важни за да го привлечат вниманието на играчите ширум светот. За жал, YYY казино во живо не поддржува други меѓународни јазици што е главниот недостаток на ова казино во живо. Единствениот јазик поддржан од ова казино во живо е:

  • арапски

Валути

Валутните опции се исто така многу важни за светскиот ранг на онлајн казино. Бидејќи казиното во живо на YYY е арапско казино, тоа не обезбедува флексибилност во валутите. Но, позитивната работа е што користи меѓународна валута за депозити и повлекувања, што е:

  • американски долари

Додека ја пишувате оваа рецензија, се слуша за додавање криптовалути за депозити и повлекувања во ова казино во живо.

Software

Улогата на провајдерите на софтвер е многу важна во рангирањето на казино во живо. За казино во живо, особено бара врвен провајдер во индустријата за игри со дилери во живо. Игрите со дилери во живо во казиното YYY во живо се исто така обезбедени од врвниот провајдер на софтвер на пазарот за игри, кој е:

  • Еволуција игри

Иако на листа на добавувачи на софтвер е ограничен, но можеби во иднина ќе го прошират својот опсег на игри во казино во живо со други добавувачи на софтвер.

Support

Во кое било казино во живо, поддршката на клиентите е многу важна, и YYY Казино обезбедува едно од најголемите искуства достапно во моментов. На прв поглед, немањето опција за разговор во живо ќе ги разочара играчите. ГГГ, од друга страна, зазема поинаков пристап за директно поврзување со клиентот. Веб-страницата има број на WhatsApp наместо разговор во живо.

  • Поддршка за WhatsApp

Агентите за поддршка на WhatsApp се достапни 24 часа на ден, 7 дена во неделата и се компетентни и пријатни. Тие исто така се природни арапски говорници, што гарантира дека нема да се изгубат детали во преводот. Поддршката е достапна и преку телефон и е-пошта 24 часа на ден, 7 дена во неделата, со постојано време на одговор.

Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Арапски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (1)
Американски долари
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (15)
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Бахреин
Ирак
Катар
Кувајт
Либан
Либија
Мороко
Обединети Арапски Емирати
Оман
Саудиска Арабија
Судан
Тунис
ИгриИгри (12)
БакараБлек Џек
Видео Покер
Лотарија
Онлајн обложување
ПокерРулет
Слотови
Спорт
Спортско обложување
Тексас ХолдемФудбалско обложување
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (6)
СофтверСофтвер (14)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
Iron Dog Studios
NetEnt
Platipus Gaming
Quickfire
Quickspin
Thunderkick