Топ 10 Thunderspin Казино Во Живо

Thunderspin се фокусира на софтверот за автомати и нивните дизајни на игри имаат тенденција да се засноваат на едноставни распореди во неонски бои. Овие игри често ќе работат на софтверот NextGen Gaming. Една од најдобрите работи за игрите на Thunderspin се потенцијалните џекпот, како и случајно активираните настани за награди. Тие може да вклучуваат бесплатни вртења.

Најнови вести

Thunderspin Inks Parimatch зделка за да достигне уште повеќе играчи
2021-12-15

Thunderspin Inks Parimatch зделка за да достигне уште повеќе играчи

ThunderSpin и Parimatch се некои од најистакнатите имиња во индустријата за iGaming. Како таков, најновиот договор меѓу овие два бренда не изненадува. На 3 март 2021 година, ThunderSpin објави преку соопштение за печатот дека ги носи сите свои онлајн казино игри во Parimatch. Прочитајте за да дознаете повеќе за оваа зделка!

ThunderSpin е добитник на старт-ап на годината на Starlet Awards
2020-11-05

ThunderSpin е добитник на старт-ап на годината на Starlet Awards

ThunderSpin штотуку објави дека е номиниран за победник на престижните награди Старлет во категоријата Стартап на годината. Овој бренд е дефинитивно оној кој станува многу популарен ширум светот бидејќи е поврзан со висококвалитетни онлајн казино игри, што е огромна предност.